www.cvonline.hu

Szállítmányozási koordinátor

  • A hirdetés 1049 napja lejárt
Megbízó cégünk:

Reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú vállalat

Munkavégzés helye:

Budapest, Népliget

Feladatok:
  • beszerzési és export csoport logisztikai és szállítmányozási feladatainak koordinálása
  • tengeri és közutas fuvarszervezés, fuvarrendelés
  • vámügyintézés
  • partnerekkel és szállítmányozókkal történő kapcsolattartás
  • kapcsolódó teljes körű adminisztráció elvégzése
  • együttműködés a pénzügyi és logisztikai (raktár) területen dolgozó kollégákkal
Elvárások:
  • angol nyelv tudás írásban és szóban
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • nagyfokú precizitás, elemző képesség
  • gyors, pontos munkavégzés
  • önállóság, terhelhetőség
  • erős, felhasználói szintű számítógépes ismeret
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag
  • dinamikus csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség

fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő