www.cvonline.hu
Szállítmányozási gyakornok (Referenciaszám:PJ2690)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 750582
lejárt

Budapesti, XXII. kerületi multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Szállítmányozási gyakornok

Feladatok:
- Fuvarszervezési feladatok szervezése, nyomon követése
- Fuvardokumentumok kitöltése, szállítmányok nyomon követése és a vevő részére ezen információk továbbítása
- Szállítmányozási adatok nyilvántartása
- Archiválás
- Riportok készítése

Elvárások:
- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok nappali tagozaton

- Minimum heti 30 óra vállalása (8.00 és 16.30 között) várhatóan 2016. december 31-ig
- Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

- Megbízható, rugalmas személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület. A bejárás ingyenes céges busszal biztosított a belvárosból (Blahaz Lujza tér, Corvin negyed).

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.