www.cvonline.hu

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI FUVARSZERVEZŐ

  • Az álláshirdetés ma lejár

A WABERER'S INTERNATIONAL ZRT. Európa piacvezető komplett rakomány fuvarozója és Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltató cége az alábbi pozícióra keres munkatársat:

angol vagy német nyelvtudással

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése;
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
  • Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;
  • Kalkulációk készítése;
  • Reklamációk kezelése;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

Elvárások

  • Minimum 2 éves fuvarozási és/ vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
  • Biztos, tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági, logisztikai végzettség;
  • Egyéb idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Csapatérdek szem előtt tartása;
  • Értékesítői véna;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Határozottság;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Stressz-tűrő képesség;
  • Problémamegoldó- és szervező készség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német