www.cvonline.hu

Szállítmányozási és fuvarozási igazgató (FTL üzletág)

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Fuvartervezés teljes körű koordinálása, fuvarozási operáció napi szintű működtetése, szervezése, kontrollálása
  • Erőforrás tervezés, biztosítás, koordinálás
  • Reklamáció-kezelés
  • Napi folyamatok fejlesztése, stratégiai döntéshez javaslatok előkészítése az ügyvezetők számára
  • Beszámolás a kért gyakorisággal a terület mutatószámaira, tevékenységére vonatkozóan
  • 30 db 24 t-ás nyerges szerelvény irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai vagy műszaki szakirány)
  • Minimum 5 év fuvarozási és vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • IT ismeretek (magas fokú Excel ismeret)

Előnyt jelent:

  • Belföldi fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú idegennyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • Rendszerszemlélet
  • Jó logikai készség
  • Vezetői attitűd
  • Erőskezű, gyakorlatias vezetői jellem
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Amit a Waberer's kínál:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Szakmai önéletrajz és motivációs levél, fizetési igény megjelölésével
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő