www.cvonline.hu

Szállítmányozási csoportvezető

  • A hirdetés 880 napja lejárt

Partnerünk nemzetközi cég élelmiszeripari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. Magyarországon 20 éve piacvezető a takarmányok és takarmány formulák piacán. Több mint 500 dolgozó, több mint 20 telephelyen látja el a növekvő magyarországi tevékenységeket.

Budapesti irodájukba keresünk vasúti és uszály fuvarozási ismeretkkel rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarozás és rakodások tervezése, szervezése és végrehajtása,
  • fuvardíjak beszerzése, elő- és utókalkulációk készítése,
  • szállítmányozási csoport irányítása, működésének összefogása,
  • együttműködés a éogisztika más csoportjaival és cég más területeivel,
  • változtatás szükségszerűségének felismerése és javaslat tétel,
  • szállítmányozásban előforduló váratlan és szokatlan helyzetek hatékony kezelése,
  • az eljárási rendek betartása és betartatása,
  • havi adatszolgáltatás a forgalmat illetően.

Elvárások:

  • Vasúti, belvízi és tengerentúli (uszály) fuvarozás ismerete,
  • legalább 1 év vezetői tapasztalat (3-5 fős csoport irányítása),
  • középfokú végzettség,
  • 2-3 éves tapasztalat logisztikai területen,
  • incoterms paritások alapos ismerete,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiváló kommunikációs és szervezési készségek,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • magas stressztűrés, jó konfliktuskezelés, problémamegoldás,
  • nyitottság, proaktív attitűd.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • egyéb idegen nyelvek ismerete (német, olasz, francia),
  • tapasztalat multinacionális környezetben,
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. Kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol