www.cvonline.hu

Szállítmányozási asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 788882
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozó cég légi szállítmányozási asszisztens munkatársat keres.

Feladatok:

  • szállítmányozási ügymenetben való besegítés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • precizitás
  • a szakma iránti elhivatottság
  • tanulékonyság
  • fél év vállalása

Munkaidő: Hétfő péntek között  heti 20 - 40 óra munkavégzés

Amit kínálunk:

  • bruttó bér: 700 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet Link megjelenítése után várjuk, fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.