www.cvonline.hu

Szállítmányozási árképzési ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 871244

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Közúti, légi és tengeri árajánlatok összeállítása,
  • díjkérések bonyolítása,
  • alvállalkozói díjak versenyeztetése,
  • adatok, díjak rögzítése, adminisztrálása,
  • hiányosságok felügyelete, pótlása,
  • alvállalkozói költségek rögzítése,
  • költségriportok, költségelemzések készítése.

Elvárások:

  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban,
  • adminisztratív területen szerzett tapasztalat,
  • kiemelkedő munkabírás, pontos, gyors munkavégzés,
  • Excel magabiztos ismerete,
  • precizitás, határidő érzékenység,
  • strukturált gondolkodás, elemzőkészség,
  • szállítmányozásban, logisztikában szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 18. kerület és Vecsés határa (kijutás BKV-val megoldható)

Kapcsolat:
Referencia kód: USV-01
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése