www.cvonline.hu

Szállítmányozási adminisztrátor

  • A hirdetés 953 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Szállítmányozási Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Feladatok:

  • Fuvarfeladatok rögzítése és ellenőrzése;
  • Számlareklamációk kezelése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • A szállítmányozási üzletkötői csapat munkájának adminisztratív támogatása, egyéb ad hoc jellegű feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás;
  • Adminisztratív területen szerzett min. 2 év munkatapasztalat;
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret;
  • Minimum középfokú végzettség.

Előnyt jelent:

  • Speditőr vagy fuvarozó cégnél szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz, munkavégzés;
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség;
  • Önállóság;
  • Monotonitás-tűrés;
  • Rendszerben való gondolkodás.

Amit a Waberer's kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német