www.cvonline.hu

Szállítmányozási adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1190609

A világ egyik vezető szállítmányozó és logisztikai vállalatához keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Szállítmányozási export ügyintézők munkájának adminisztratív támogatása
  • Adatok rögzítése a nyilvántartási programban
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok ismerete

Juttatások:
  • Multinacionális, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Professzionális szakmai háttér, fejlődési lehetőségek

Előnyök:
  • Szállítmányozás, logisztika területen szerzett végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • XVIII. kerület