www.cvonline.hu
Szállítmányozási adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.20.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1061813
lejárt

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Logisztikai mutatók adminisztrációja és kiértékelése.
  • Termeléstámogatást nyilvántartó rendszerbe való bejelentkezések-kijelentkezések ellenőrzése, korrigálása.
  • Szállítói lehívások frissítéseinek elvégzése, kiküldése.
  • Termeléshez indirekt módon kapcsolódó anyagok igénylőinek elkészítése, anyagok szükség esetén hozzájuk való eljuttatása.
  • A termelési műszakvezetővel, raktári műszakvezetővel való folyamatos, napi kapcsolattartás.
  • Logisztikai munkatársak jelenléti ívének adminisztrálása.
  • Szabadságok, túlórák rendszerezése, hétvégi műszakbeosztás elkészítése.
  • Logisztikai munkatársak regisztrációjának napi szintű ellenőrzése.
  • Ki- és bejövő fuvarokkal kapcsolatos adatok feldolgozása és rögzítése az EKAER rendszerben.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office és kitűnő Excel tudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Bejárási támogatás és havi bónusz
  • Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.