www.cvonline.hu

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Szállítmány tervező

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazás támogatás
  • Lakhatási támogatás

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Feladatok:

  • Szállítási feladatok szervezése, fuvareszközök rendelése, szállítmánytervezés
  • Szállítmánytervező rendszer bevezetésének támogatása, részvétel a folyamatok kialakításában
  • Folyamatos hatékonyságnövelés/költségoptimalizálás a logisztikai szállítmánytervezési feladatok és rendszerek területén.
  • Kapcsolattartás a társ szervezetekkel, egyeztetés az értékesítési szervezetekkel, készáruraktárral és a nemzetközi szállítmányozókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további európai nyelv ismerete előny
  • Haladó szintű MS Excel, Word és Power Point ismeretek
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Kezdeményező, proaktív hozzállás
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási mérnök, Szállítási projekt menedzser
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű