www.cvonline.hu

Szállításvezető

  • A hirdetés 333 napja lejárt

Szállításvezetői állás (X. kerület)

Szelektív hulladék feldolgozásával foglalkozó cég keres szállítási vezető pozícióba munkatársat, azonnali munkakezdési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Szállítási osztály szakmai irányítása
  • Szállítási folyamatok működésének biztosítása, fejlesztése, kontrollja
  • Költséghatékony és optimális fuvarszervezés, saját járművekkel és bérfuvarozókkal
  • Bérfuvarozókkal szerződés előkészítése, szerződés teljesítésének ellenőrzése
  • Saját gépjárművek műszaki állapotának felügyelete, szükséges javítások elvégeztetése
  • Tankolási, javítási, fuvarozói számlák ellenőrzése
  • Jelentések, kimutatások készítése a vezetőség részére
  • Alvállalkozók vezénylésének felügyelete, szerződések felülvizsgálata
  • Napi kapcsolattartás a cég munkatársaival a hatékony munkafolyamatok támogatása érdekében
  • Részvétel az új kollégák kiválasztási folyamatában
  • Szállítási osztály dolgozóinak vezetése, motiválása, minőségi és mennyiségi munka végzésének biztosítása
  • EKÁER és e-útdíj ügyintézés

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Szakirányú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS office ismeret
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Döntési képesség, rugalmasság, együttműködés
  • Pontos, precíz munkavégzés, hatékonyság
  • Agilis, proaktív személyiség, logikus gondolkodásmód
  • Pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Idegen nyelv ismerete nem szükséges

Az ideális pályázó:

  • Minimum 3 év szállítási területen eltöltött vezetői gyakorlattal rendelkezik
  • Képes a munkatársak vezetésére és motiválására
  • Magabiztos, határozott fellépés, stratégiai gondolkodásmód, analitikus szemlélet jellemzi
  • Jó szervezőkészséggel és kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Képes önálló döntéshozatalra
  • Hulladékgazdálkodásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszonyt
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot
  • Versenyképes fizetést
  • Kihívásokkal teli munkakört

Munkakezdés: Azonnal
Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában és fizetési igény megadásával várjuk a lenti  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő