www.cvonline.hu

Szállításszervező

  • A hirdetés 471 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk tapasztalt, megbízható szállításszervező kollégát kecskeméti irodánkba, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • Megrendelések kezelése, folyamatos kommunikáció a megrendelőkkel írásban és szóban, szállítások dokumentumainak előkészítése
  • Megrendelések rendszerben történő rögzítése, napi menetrendek elkészítése és kapacitástervezés
  • 10 fő tehergépkocsi vezető napi feladatainak kiosztása, irányítása, ellenőrzése és napközbeni kapcsolattartás velük
  • EKEAR rendszer használata
  • Szállítási feladatok elvégzése utáni adminisztrációs feladatok, elszámolások készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett, minimum 2-3 éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office csomag: World, Excel, Outlook)
  • 8-10 fős csoport irányításában szerzett gyakorlat
  • Határozott, döntésképes személyiség
  • Ügyfélközpontú proaktív gondolkodás, segítőkészség

Előnyt jelent:

  • Logisztikai végzettség
  • Kecskemét és Bács-Kiskun megye alapos helyismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • a feladathoz és felkészültséghez igazodó versenyképes jövedelem (alapbér+mozgóbér+cafetéria+jutalom)
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő