www.cvonline.hu

Szállítási Vezető Helyettes

  • A hirdetés 249 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 130 kirendeltséget üzemeltető és 2600 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Professzionális, ügyfeleink igényeit maximálisan kielégítő áruszállításunkat saját flottánkkal valósítjuk meg. A cégen belüli szállítási részleg csapatába keresünk, olyan önállóan és felellőség teljesen dolgozó vezetőt, aki tudásával és tapasztalatával hozzájárul vállalatuk sikeréhez.

Budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A cégen belüli belföldi szállítások szervezése
  • 120 fős gépjárművezetői csapat irányítása, koordinálása
  • A szállítási idők és útvonalak optimalizálása
  • Kapcsolattartás a szállításban érintett területekkel
  • Napi szintű adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Gépjárművezetők operatív irányításában szerzett vezetői gyakorlat
  • Legalább 2 éves - szállítmányozási területen szerzett - vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és átlagon felüli problémamegoldó képesség
  • Középfokú végzettség
  • Erős számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • C kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapatmunka
  • Professzionális munkakörnyezet egy sikeres magyar vállaltnál

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő