www.cvonline.hu

Szállítási ügyintéző

  • A hirdetés 727 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő növekvő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat előreláthatólag 2 év határozott időre:

Főbb feladatok:

  • Megszervezi a szükséges szállításokat
  • Biztosítja, hogy a késztermékek becsomagolva a szállító járműre kerüljenek
  • Az előírásoknak megfelelően elkészíti a megfelelő export dokumentumokat a termékekhez; biztosítja, hogy a telephely import és export dokumentumai megfeleljenek a kereskedelmi követelményeknek.
  • Megvizsgálja a fuvarozási költségeket és javaslatot tesz azok csökkentésére majd bevezeti a változásokat
  • Koordinálja és segíti a vámellenőrzéseket a győri telephelyen
  • Ellenőrzi és összehasonlítja a szállítási dokumentumokat a számlákkal
  • Archiválja a szállítási dokumentumokat, valamint a társvállalatok nevében kiszállított termékek szállítási dokumentumait is, és szükség szerint kimutatást készít róla a társvállalatnak
  • Ügyintézést folytat a vámügynökséggel, gondoskodik a beérkező és kimenő termékek vámolásáról
  • Részt vesz a költségcsökkentő projektekben és megfelelően dokumentálja a költségek alakulását
  • Informálja a beszerzőket és a termeléstervezőket az áruk ki- és beérkezéséről
  • A fuvarköltségeket profit center alapján osztályozza
  • Kimutatást készít a nem standard fuvarokról
  • Együttműködik a raktárral a kiszállítások elosztásában a kiszállítási kapacitásnak megfelelően

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség egy vagy több területen a következők közül: külkereskedelem, logisztika, szállítmányozás, vámügyintézés
  • Tapasztalat export területen
  • Magas szintű jártasság az MS Office alkalmazásokban (elsősorban word és excel)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó elemzőkészség
  • Együttműködő, csapatjátékos
  • Jól szervezett és képes több feladatot végezni párhuzamosan, hatékonyan, a határidőket betartva

Előny:

  • Gyakorlat import és kereskedelmi megfelelőség területén
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó csapat
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye: Győr, Ipari park

szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Cooper Bussmann Hungária Kft., 9027 Győr, Berkenyefa sor 7.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű