www.cvonline.hu
Szállítási ügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.02.
Hirdetés azonosító: 1033911
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat győri munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Feladatok:

  • Alapanyag beszállításának felügyelete, adminisztrálása
  • Széria és egyéb kiszállítások dokumentációinak elkészítése, előírásnak megfelelő archiválása
  • Vevői lehívások kezelése, szoros együtműködésben a termelésvezetővel
  • Napi kapcsolattartás a válallat külső és belső vevőivel logiszikai és szállítmányozási témában
  • Kamionok fel- és lerakásának koordinálása, ennek megfelelően a logisztikai targoncások informálása, feladatok kiadása, azok végrehajtásának ellenőrzése
  • Fuvarszervezés, szállítmányok nyomon követése

Elvárások:

  • Magabiztos angol ÉS német nyelvtudás (mindkét nyelv ismerete szükséges)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP-ismeret

Amit nyújtunk:

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Nyitott, támogató környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.