www.cvonline.hu

Szállítási ügyintéző Ref.:959

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.17.
Hirdetés azonosító: 919713
lejárt

Német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalathoz keresünk munkatársat. Megbízónk világszínvonalú minőséget képvisel a légtechnikai termékek és különböző motorok gyártásában.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Új beszállítók tájékoztatása a Magyarországon érvényben lévő szabályozásról, az ehhez kapcsolódó folyamatokról, feladatokról, információtovábbítási kötelezettségekről

  • Adategyeztetés beszállítókkal, vevőkkel, szállítmányozókkal

  • Adatok összeállítása EKAER jelentéshez, adatrögzítés a NAV rendszerében, adatkorrekciók végrehajtása

  • Kockázatos termékek előírás szerinti kezelése, bejelentése

  • Jogszabályi változások nyomon követése, kezelése, menedzselése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Logisztikai vagy gazdasági területen szerzett végzettség előnyt jelent

  • Társalgási szintű német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Stressztűrő képesség

Előny:

  • Angol nyelvtudás

  • ERP ismeret

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég

  • Multinacionális környezet

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu