www.cvonline.hu

Szállítási supervisor (TA01szh)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Szállítási supervisor

TA01szh

Multinacionális fémipari partnercégünk megbízásából keresünk Szállítási supervisor kollégát, Komárom-Esztergom megye területére.

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok tervezése, szervezése;
  • Árajánlatok, ártárgyalás;
  • Kapcsolattartás a fuvarozókkal és a vevőkkel;
  • Kapcsolattartás a cégcsoporton belüli társszervekkel;
  • Folyamatok optimalizálása;
  • Fuvarszervezéssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, adminisztrálása;
  • Munkatársak motiválása a hatékonyabb munkavégzésre, illetve munkájuk ellenőrzése.

Tapasztalat:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett 5-6 éves tapasztalat;
  • Jó szervezőkészség és kommunikációs képesség;
  • Magabiztos, határozott fellépés, stratégiai gondolkodásmód;
  • Magabiztos, tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Vállalatirányítási rendszerben jártasság;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

Előny:

Ismeretek a vámkezelés területén.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő