www.cvonline.hu

Szállítási munkatárs (Szeged)

  • A hirdetés 671 napja lejárt

A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

Szállítási munkatárs munkakörbe

szegedi telephelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész szállítási csapat tagjaként a ClearWater Kft. kiszállítási tevékenységét a szállítási feladatok magas színvonalú ellátásával támogatni tudja.

Főbb feladatok:

  • Partnereink napi megrendelései alapján a Társaságunk termékeinek, eszközeinek, berendezéseinek precíz, hatékony kiszállítása
  • Partnereinktől a göngyöleg összegyűjtése, visszaszállítása
  • Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele, annak elszámolása
  • Szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos, precíz elvégzése
  • Ügyfelek részére a szükséges tájékoztatások megadása a szállítás során felmerülő kérdésekre, illetve egyéb kérdések továbbítása a Call Center osztály felé
  • A szállításra igénybevett gépjárművének megfelelő használata, karbantartása
  • Raktárban lévő rakodás fizikai segítése.

Szakmai elvárásaink:

  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvánnyal történő igazolása.
  • Kiváló Csongrád megyei helyismeret.
  • Szállítási tapasztalat.

Személyi elvárásaink:

  • Erős fizikum, nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés, együttműködés képessége
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Türelmes, udvarias fellépés
  • Önálló, precíz és a tevékenységét felelősséggel, hozzáértéssel ellátó munkavégzés

Előnynek tekintjük:

  • C kategóriás vezetői engedély megléte, kategóriából szerzett gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Szeged és a szállítási területe

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Változatos munka egy jó csapatban

Amennyiben megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat kizárólag e-mailen, az alábbi e-mail címre várjuk legkésőbb 2015. május 25-ig. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „szegedi szállítási munkatárs”.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő