www.cvonline.hu

Szállítási Koordinátor

  • A hirdetés 955 napja lejárt

A Sprinter Futárszolgálat Kft. 16 éves múlttal rendelkezik a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók.

Logisztikai csapatunkba eredményszemléletű

Szállítási koordinátor

munkatársat keresünk.

Növekvő csomagforgalmunk eredményeként a szállítási feladatok kezelése és a terület állandó fejlesztése elhivatott, rendkívül dinamikus, határozott, stresszhelyzetekben is döntésképes munkaerőt igényel.

Amennyiben képes úgy menedzselni a munkafolyamatokat, hogy minden időben és pontosan legyen elvégezve, kitartóan és konstruktívan tud dolgozni a célok elérése érdekében, úgy Önnek köztünk a helye.

Feladatok:

  • Napi szinten irányítja és ellenőrzi a területéhez tartozó alvállalkozók kiszállításait.
  • Biztosítja a megfelelő számú és minőségű alvállalkozók, valamint szállító kapacitások rendelkezésre állását a területén.
  • Figyeli, folyamatosan aktualizálja a kiszállítási terhelést, a várható megrendelések alapján előkalkulál, szükség esetén újratervezi a kiszállításokat.
  • Felügyeli a göngyölegek, egységrakomány képzők szállítását, nyilvántartását.
  • Értékeli a szállítók teljesítményét, javaslatokat tesz a vezető számára fejlesztésekre, cserékre.
  • Új alvállalkozók esetén elvégzi rendszerbe illesztést, a betanításokat.
  • Részt vesz a szállítási fejlesztésekkel kapcsolatos projektekben.

Elvárások:

  • Releváns (előny csomaglogisztikai vagy fuvarszervezés) területen szerzett minimum 2 év gyakorlat,
  • Országos alvállalkozói piacismeret (fuvarozók, árak, gépkocsi kapacitások),
  • Középfokú végzettség (szakirányú előny),
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság,
  • Gyors döntéshozó képesség, határozottság,
  • Hajlandóság csúsztatott vagy akár több műszakos munkarendben való munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Dinamikus fejlődésben való részvétel, folyamatos kihívásokat jelentő munkakör, szakmai képzések lehetőségével, fiatalos, együttműködő, jó csapat,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület, Táblás utca

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola