www.cvonline.hu

Szállítási Koordinátor támogató

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Szállítási koordinátor támogató

munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • Adminisztrációs és ügyviteli feladatok ellátása
  • A beérkező és kimenő iratok előkészítése, iktatása, továbbítása
  • A gépeléseket, fénymásolási teendőket, levelezési feladatokat ellátja
  • Statisztikák kimutatások, riportok készítése
  •  Napi ad-hoc jellegű különféle adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • adminisztrációs munkakörben eltöltött minimum 1 év
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különös tekintettel az Excel-re és Word-re
  • Agilis, proaktív személyiség, logikus gondolkodásmód
  • Pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés
  • ambiciózus kreatív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot,
  • versenyképes juttatási csomagot.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő