www.cvonline.hu

Szállítási koordinátor, diszpécser

  • A hirdetés 163 napja lejárt

Zempléni ZHK Hulladékkezelési Közszolgáltató Nonprofit Kft. minimum középfokú végzettséggel rendelkező szállítási koordinátort, diszpécsert keres a Bodrogkeresztúri telephelyére.

Feladatok:

  • a közszolgáltatás elvégzéséhez szükséges kommunális, szelektív és zöldhulladék gyűjtő járatok irányítása, és eseti jellegű konténeres szállítások szervezése
  • a járatokon feladatot ellátó munkavállalók irányítása, ellenőrzése
  • heti járatos létszámterv összeállítása
  • az irányítása alá tartozó emberek jelenléti ívének vezetése, szabadságok, hiányzások rögzítése
  • menetlevelek ellenőrzése, és táblázatba történő rögzítése
  • gépjárművek megfelelő karbantartásának, és tisztaságának ellenőrzése
  • a sofőrök között gépjármű átadás-átvétel dokumentálása
  • egyéb a telephely működéséhez kapcsolódó nyilvántartási és bevallási kötelezettségben való közreműködés
  • folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel

Feltételek:

  • Bodrogkeresztúri munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség
  • logisztikai és irányítási tapasztalat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hulladékgazdálkodási közszolgáltatás területén szerzett tapasztalat

Munkakezdés várható időpontja: 2016. augusztus 15. (illetve azonnal)
Munkavégzés helye: Bodrogkeresztúr
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a megadott e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő