www.cvonline.hu

Szállítási - és vámügyintéző

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Feladatok:

  • nemzetközi (export, import) és belföldi fuvarfeladatok szervezése koordinálása és a hozzátartozó dokumentáció elkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás a Fuvarozóval/Szállítmányozóval a Transpore-on fuvarszervező platformon keresztül
  • kapcsolattartás a vámhivatallal
  • áruforgalmi időablak érkeztetési rendszer működtetése
  • EKAER adatszolgáltatási, bejelentési kötelezettség maradéktalan végrehajtása
  • társszervezetekkel való kapcsolattartás

Elvárás:

  • iskolai végzettség: közép vagy felsőfokú szakirányú (Gazdálkodás- Logisztika) végzettség
  • szállítmányozás/logisztika területén szerzett 3 év szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol
  • felhasználó szintű számítástechnikai tudás
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • 4031 Debrecen Kishegyesi út 263.
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző, Vámügyintéző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol