www.cvonline.hu

Szállítási előadó

  • A hirdetés 544 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

szállítási előadó pozícióba munkatársat keres

 Kazincbarcikai munkavégzéssel

Feladatok:

  • fuvarszervezés,
  • kapcsolattartás a szállítmányozókkal, a kereskedelmi bonyolítókkal és az üzemekkel,
  • SAP rendszerben való feladatok ellátása.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság,
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség.

 Előny:

  • logisztikai szakirányú végzettség,
  • hasonló területen, illetve fuvarszervezésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk a pozícióra.

 Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolatok) „szállítási előadó” tárgy megjelölésével a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre küldheti el.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol