www.cvonline.hu

Szállítási előadó

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Északkelet-magyarországi nagyvállalat

szállítási előadó pozícióba munkatársat keres

Miskolc környéki munkavégzéssel

Feladatok:

  • mélytengeri fuvarszervezés,
  • kapcsolattartás a szállítmányozókkal, a kereskedelmi bonyolítókkal és az üzemekkel,
  • SAP rendszerben való feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • hasonló területen, illetve fuvarszervezésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • tárgyalási angol nyelvtudás,
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság,
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség.

 Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem, továbbfejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „szállítási előadó” jeligére az alábbi e-mail címre küldheti el.