www.cvonline.hu

SZÁLLÍTÁSI ELŐADÓ

  • A hirdetés 351 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Logisztikai és Anyaggazdálkodási Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, szentendrei munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Kapcsolattartás a szervizekkel,
  • Javítások intézése, ellenőrzése,
  • Gépjárművek, munkagépek műszaki állapotának, üzembiztonságának a fenntartása, ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységvezetőkkel, gépkocsivezetőkkel, társosztályokkal,
  • Menetokmányok feldolgozása,
  • Adatbázis feltöltése, karbantartása
  • Rendszeres riportok statisztikák készítése,
  • Okmányirodai ügyintézés.

Feltételek:

  • Középiskolai végzettség, valamint a munkakörhöz illeszkedő szakirányú végzettség,
  • Gépjármű ügyintézői végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • C kategóriás jogosítvány,
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Autószerelői végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. február 3-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő