www.cvonline.hu

Szállítási adminisztrátor - Herceghalom

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2014.09.08.
Hirdetés azonosító: 852172

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Szállítási adminisztrátor - Herceghalom
Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14.
Főbb feladatok: Elvégzi a szállításhoz szükséges dokumentumok adminisztrációját.
Járatok indításakor átadja a gépjárművezetőknek a járatot kísérő okmányokat, érkezéskor átveszi, ellenőrzi és archiválja azokat.
Kimutatásokat, jelentéseket készít a gépkocsivezetők munka- és vezetési idejéről és a fuvar feladatok tényadatairól.
Munkakör betöltésének feltételei: érettségi bizonyítvány,
a Microsoft Excel, és Word alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
erkölcsi bizonyítvány,
készség a csapatmunkára,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás.
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2014.09.19.
Előnyt jelent: közép- vagy felsőfokú iskolai végzettség gazdasági, logisztikai vagy áruforgalmi területen,
gazdasági, logisztikai, áruforgalmi vagy adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány,
angolnyelv-tudás.