www.cvonline.hu

Szállítás Vezető

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán.

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A szállítás vezető feladata a szállítási folyamatok működésének biztosítása, fejlesztése, kontrollja
  • A mindenkori optimális szállítási megoldások kidolgozása, működtetése
  • Alvállalkozói kör menedzsmentje
  • Napi szinten új ügyfelek szállításának indítása
  • Alvállalkozók vezénylésének felügyelete, szerződések felülvizsgálata
  • Napi kapcsolattartás a cég alvállalkozóival, munkatársaival a hatékony munkafolyamatok támogatása érdekében
  • A munkával kapcsolatban felmerült problémák hatékony megoldása
  • Részt vesz az új kollégák kiválasztási folyamatában
  • Szállítási osztály dolgozóinak vezetése, motiválása, minőségi és mennyiségi munka végzésének biztosítása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfok előny)
  • Csomaglogisztika, szállítmányozás és alvállalkozók menedzselésében szerzett tapasztalat.
  • Agilis, proaktív személyiség, logikus gondolkodásmód
  • Pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot,
  • Versenyképes juttatási csomagot.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Dél-Pest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő