www.cvonline.hu

Szállítás Szervező

  • A hirdetés 779 napja lejárt

munkatársat keresünk.

Növekvő forgalmunk eredményeként a szállítási feladatok kezelése és a terület állandó fejlesztése elhivatott, rendkívül dinamikus, határozott, stresszhelyzetekben is döntésképes munkaerőt igényel.

Amennyiben képes úgy menedzselni a szállítási folyamatokat, hogy minden időben és pontosan legyen elvégezve, kitartóan és konstruktívan tud dolgozni a célok elérése érdekében, úgy Önnek köztünk a helye.

Feladatok:

  • Napi szinten irányítja és ellenőrzi a hozzá tartozó, szállítók, alvállalkozók kiszállításait
  • Biztosítja és megtervezi a megfelelő számú és minőségű szállító kapacitások rendelkezésre állását
  • Figyeli, folyamatosan aktualizálja a kiszállítási terhelést, a várható megrendelések alapján előkalkulál, szükség esetén újratervezi a kiszállításokat
  • Folyamatos kommunikáció és információszolgáltatás a társosztályok részére
  • Értékeli a szállítók teljesítményét, javaslatokat tesz a vezető számára fejlesztésekre
  • Új alvállalkozók esetén ellenőrzi és támogatja, a betanításokat
  • Részt vesz a szállítási fejlesztésekkel kapcsolatos projektekben
  • Riportál a vezető felé, ellenőrzi a szállítási teljesítéseket

Elvárások:

  • Releváns (előny a fuvarszervezés vagy postai szállítás) területen szerzett minimum 2 év gyakorlat
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kiemelkedő szervezőkészség, proaktivitás, rugalmasság
  • Nagyfokú önállóság, gyors döntéshozó képesség, agilitás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, szóban és írásban
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, World, egyéb Microsoft Office programok)
  • Hajlandóság csúsztatott vagy akár több műszakos munkarendben való munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Elismert, stabil, biztos hátterű cég
  • Dinamikus fejlődésben való részvétel, folyamatos kihívásokat jelentő munkakör, fiatalos, együttműködő, jó csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő