www.cvonline.hu

Szállítás Szervező

  • A hirdetés 179 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán.

Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

munkatársat keresünk, éjszakai műszakba.

Feladatok:

  • Adminisztrációs és ügyviteli feladatok ellátása
  • A gépelések, jegyzetek készítése, levelezési feladatok
  • Statisztikák kimutatások, riportok készítése
  • Visszajelzések, napi és heti jelentések, egyéb kimutatások, határidőben történő elkészítése
  • Szerződések előkészítése, adatok karbantartása
  • Folyamatos kommunikáció és információszolgáltatás a társosztályok részére
  • Egységrakományok ellenőrzése, és a várható kapacitás igény megtervezése
  • Éjszakai szállítások megszervezése
  • A szállítók teljesítményének érékelése, javaslatok a fejlesztésekre, cserékre.

Elvárásaink:

  • Adminisztrációs munkakörben eltöltött minimum 2 év
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret, (Excel, kiemelten)
  • Agilis, proaktív személyiség,
  • Pontos elemzőképesség, nagyfokú önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Kiemelkedő szervezőkészség, gyors döntéshozó képesség, határozottság
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Jól működik a csapat tagjaként
  • Megbízható a szabályok és határidők betartása terén
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus fejlődésben való részvétel, folyamatos kihívásokat jelentő munkakör, fiatalos, együttműködő, jó csapat,
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül. Tárgy rovatba kérjük feltüntetni „szállítás szervező”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő