www.cvonline.hu

Szállítás-logisztika - Gépjárműflottakezelő

  • A hirdetés 230 napja lejárt

Szállítás-logisztika

Gépjárműflottakezelő

A Wolf Distribution Kft egy 20 éve sikeresen működő, logisztikai szolgáltató középvállalat. Célunk a pontos, minőségi szállítás, ami nem valósulhat meg kitűnően kezelt járműflotta nélkül.

A jelentkező az alábbi feladatok elvégzésével nagyban hozzájárul cégünk eredményeihez:

  • közreműködés gépjármű átadásoknál, visszavételeknél;
  • a teljes járműállomány műszaki karbantartásának tervezése, szervezése és végrehajtatása
  • műszaki hibák elhárítása káreseményes javítások teljes körű menedzselése
  • kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel, társosztályokkal, hivatalos szervekkel;
  • telephelyek közötti autómozgatással kapcsolatos feladatok intézése;
  • járművek dekorálásának megszervezése
  • közreműködés az elhasznált járművek értékesítési feladatokban,
  • olaj- és gumicserék megszervezése
  • depólátogatások, járműellenőrzések

Közép- és Kelet-Magyarország öt városában dolgoznak gépjárműveink ám a munkavégzés helye független a telephelyektől!
A járműflottába 500 kg teherbírású járművektől 24 tonnás kamionig különböző méretű és típusú teherautók tartoznak.

Amit kínálunk:

  • Változatos hétköznapok
  • Kiemelkedő bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • nem csupán irodai ülőmunka,
  • munkavégzés igényes környezetben, családias középvállalkozásnál

Amit elvárunk:

  • teherautók középszintű műszaki ismerete
  • felhasználói szintű MS excel ismeret
  • alaposság
  • rugalmasság
  • kreativitás

Várjuk a kedves jelentkezők fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (F-6-M)

Get Work Trend Kft

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ(F-6-M)Kedveled a karbant...
Bács-Kiskun

Beszállító fejlesztő mérnök - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1697)

Man at Work Kft.

Elvárások: Felsőfokú végzettség Német vagy an...
Kecskemét

Létesítményüzemeltető (épületüzemeltetési mérnök) - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1699)

Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség vag...
Kecskemét