www.cvonline.hu

Szalagmester, műszak koordinátor

  • A hirdetés 132 napja lejárt

Jelenleg csapatunk bővítése céljából a következő pozícióba keresünk új munkatársat:

Feladatok:

  • Operátorok betanítása és napi koordinációja
  • Áramköri lapok beültetése, mérése és tesztelése
  • Részvétel a fejlesztésben valamint a gyártásba vitelben
  • Gyártásközi selejtek javítása, javító intézkedések javaslata
  • Műszaki rajzok, dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Legalább 2 éves Elektronikagyártó területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Közeli lakhely, vagy költözési hajlandóság (jelenleg egy műszak, de a későbbiekben 2 műszak vállalhatósága miatt)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Forrasztási ismeretek
  • Gondos / precíz munkavégzés

Előny:

  • ISO 9000 Minőségirányítási rendszer ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • IPC 610D szabvány ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő