www.cvonline.hu

Szalag-vezető

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk

munkatársat!

Elvárások:

  • élelmiszeripari középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontosság precizitás
  • élelmiszeripari vállalatnál (elsősorban édesiparban) szerzett munkatapasztalat

Feladatok:

  • termelési program végrehajtása a felügyelete alá tartozó operátori létszámmal
  • masszakészítés, massza csapolása tartályok és üzemek között
  • a termelési folyamat előírt anyagnormáinak, technológiai és minőségi követelményeinek figyelemmel kísérése és betartása
  • a termeléshez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Egyéb:

  • Munkaidő: Többműszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

                  Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő