www.cvonline.hu

Szalag melletti kisegítő munka

  • A hirdetés 638 napja lejárt

„A Coveris Rigid Hungary Effekt Kft munkatársakat keres azonnali belépéssel az Almásfüzitő, Főút 26. szám alatt lévő telephelyére.

Munkakör: soron, szalag mellett kisegítő munka – előrelépési lehetőség nyitott.

Feltétel:

  • magyar állampolgárság
  • iskolai végzettség 8 általános
  • szakmai tudás

Előny:

  • munkavállalói tapasztalat

Munkaidő: 06-14-ig

Versenyképes sori munkához mért fizetés, és Cafatéria 6 hónap után.

Jelentkezés az alábbi e-mailben önéletrajz küldésével.

Helyek Tatabánya
Tata
Komárom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő