www.cvonline.hu

Szaktanácsadó/eladó

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Műszaki cikkek értékesítésével foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Aktív értékesítés

  • Kapcsolattartás a vásárlókkal, vásárlók szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása

  • Szaktanácsadás

  • Az adott osztály rendben tartása: ártáblák karbantartása, árufeltöltés

  • Raktári rend kialakítása, fenntartása

  • Leltározás

Elvárások:

  • Min. Középfokú végzettség (érettségi) vagy kereskedelmi végzettség

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

  • Értékesítésben szerzett jártasság

  • Termékismeret

Előny:

  • műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés

  •  idegen-nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés, értékesítési prémium
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Egyműszakos munkarend
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Árkád bevásárlóközpont

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő