www.cvonline.hu

Szaktanácsadó

  • A hirdetés 649 napja lejárt

A magyar fenntartható mezőgazdasági inputanyag forgalmazás egyik meghatározó szereplője, a piacvezető Natur Micro, Natur Plasma és Natur Active termékek értékesítésére, piaci pozíciójának erősítése céljából

szaktanácsadói

hálózatába 1-1 fő munkatársat keres az alábbi megyékben:

  • Somogy
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg

Feladatok:

  • a már meglévő partneri kör fenntartása
  • új partnerek akvizíciója
  • szaktanácsadás
  • rendezvényeken való megjelenés
  • kontroll területek beállítása
  • állományszemlék szakszerű lebonyolítása
  • kapcsolattartás a mezőgazdasági inputforgalmazókkal és integrátorokkal
  • az értékesítési folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • vállalkozói szemlélet
  • mezőgazdasági szakirányú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • nagy munkabírás
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk.

  • komoly piaci sikereket elért technológia adott ügyfélkörben történő kizárólagos jogú képviselete
  • kiváló csapat és munkahelyi környezet
  • állandó tanulási és fejlődési lehetőség
  • teljesítményarányos jövedelem

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk a megpályázott megye pontos megjelölésével.

Helyek Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő