www.cvonline.hu

Szaktanácsadó

  • A hirdetés 867 napja lejárt

A magyar fenntartható mezőgazdasági inputanyag forgalmazás egyik meghatározó szereplője, a piacvezető Natur Micro, Natur Plasma és Natur Active termékek értékesítésére, piaci pozíciójának erősítése céljából

szaktanácsadói hálózatába

1-1 fő munkatársat keres az alábbi megyékben, azonnali munkakezdéssel:

  • Győr-Moson-Sopron és Veszprém
  • Jász-Nagykun-Szolnok
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar

Feladatok:

  • a már meglévő partneri kör fenntartása
  • új partnerek akvizíciója
  • szaktanácsadás
  • rendezvényeken való megjelenés
  • kontroll területek beállítása
  • állományszemlék szakszerű lebonyolítása
  • kapcsolattartás a mezőgazdasági inputforgalmazókkal és integrátorokkal
  • az értékesítési folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • vállalkozói szemlélet
  • mezőgazdasági szakirányú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • nagy munkabírás
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk.

  • komoly piaci sikereket elért technológia adott ügyfélkörben történő kizárólagos jogú képviselete
  • kiváló csapat és munkahelyi környezet
  • állandó tanulási és fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és forgalmi jutalék

A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk a megpályázott terület megjelölésével.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Somogy
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó