www.cvonline.hu

Szaktanácsadó

  • A hirdetés 1018 napja lejárt

CREATON Hungary Kft.

Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás területén,

legmodernebb gyártástechnológiával, kreatív ötletekkel és egyedülálló termékválasztékkal, amely a kerámia tetőcserépen túl felöleli  a szálcement tetőfedő anyagok ill a szálcement homlokzatburkolatok termékkörét is.

Ha Ön a munkában tovább szeretné magát képezni és új feladatok iránt lelkesedik, szívélyesen üdvözölhetjük nálunk. Értékesítési piacaink magasabb színvonalú ellátáshoz keresünk

Szaktanácsadót

Az Ön feladata:

az Equitone szálcement homlokzatburkolati anyagok értékesítése

Feladatok:

  • A szaktanácsadó részére kijelölt földrajzi területen a vevők ( tervezők, kivitelezők, építőanyag kereskedők) rendszeres látogatása, szakmai tanácsadás, oktatás
  • Új vevők felkutatása,
  • Árképzés az értékesítési stratégiának megfelelően
  • Termék felhasználásának nyomonkövetése az egyes építkezéseken
  • Anyagszükséglet számítása, árajánlatok készítése a megkapott műszaki tervek alapján
  • A beérkező egyedi igények alapján a vevő felkeresése, a termékek bemutatása,
  • A munkáltató képviselete a szakmai rendezvényeken

Követelmények:

  • Minimum 5 éves gyakorlat az építőanyag kereskedelemben
  • Felsőfokú képzettség,
  • Az építőipari termékek és építőipar ismerete, főként a projektek során
  • Nagyon jó munkaszervezői képességek.
  • Kiváló kommunikációs készségek.
  • Kiváló csapatjátékos.
  • Magyar és angol nyelv ismerete, írásban és szóban egyaránt.
  • Nagy teherbíró képesség és rugalmasság

Ajánlatunk:

  • attraktív és hosszú jövőt biztosító munkahely,
  • teljesítményorientált színvonalas bér,
  • modern  munkakörülmények,
  • célirányos képzési lehetőségek
  • jó csapatmunka kellemes környezetben.

CREATON Hungary Kft

8960 Lenti , Cserépgyár u. 1.

Helyek Zala
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol