www.cvonline.hu

Szaktanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1094950

7 éve sikeres projektünkhöz munkatárakat keresünk az alábbi megújult munkakörben:
Feladatok:
  • Műszaki cikkek értékesítése (kiállított termékkel vagy online-katalógus segítségével)
  • Kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Vásárlók tájékoztatása előnyökről, kedvezményekről, kondíciókról
  • A műszaki termékkel vagy a kapcsolódó szolgáltatások igénylésével összefüggő rögzítés
  • Optimális esetben szerződéskötés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:
  • Érettségi
  • Érdeklődés a műszaki termékek világa iránt
  • Bátor, magabiztos személyiség, aki meg meri szólítani a műszaki osztályon nézelődő vásárlókat
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szimpatikus juttatási csomag (Alap, jutalék, bónuszok, versenyek)
  • Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel
  • Szükséges tanfolyamok díjtalan biztosítása
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Előnyök:
  • MNB (régi nevén PSZÁF tanúsítvány) vagy azt kiváltó banki-, pénzügyi esetleg biztosítási végzettség

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését és úgy érzi, hogy az elvárásunknak megfelel, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.