www.cvonline.hu

Szaktanácsadó - Üzletkötő

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Premixgyártással,  adalékanyagok gyártásával, állategészségügyi termékek előállításával foglalkozó gazdasági társaság

munkatársat keres.

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás partnereinkkel, szaktanácsadás
  • új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és megerősítése
  • szerződések nyomonkövetése és megújítása
  • folyamatos partnerlátogatás, értékesítés és beszámolók készítése
  • megrendelések ellenőrzése és nyomonkövetése
  • ügyfélkapcsolati események szervezésében való részvétel
  • prezentációk tartása

Elvárások:

  • agrármérnöki, vagy állatorvosi végzettség
  • releváns tapasztalat állategészségügy területén (akár állattenyésztés területén)
  • erős kapcsolatteremtő személyiség
  • kiváló tárgyalástechnika
  • határozott fellépés
  • nagy munkabírás, mobilitás, kreativitás
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • hasonló munkaterületen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • értékesítést támogató eszközök biztosítása (autó, laptop, telefon)
  • versenyképes, megbízható jövedelem
  • ismeretek bővítésének folyamatos lehetősége
  • bővülő piaci szegmens

A pályázatokat magyar nyelven, fényképes szakmai önéletrajz, és referencia valamint fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő