www.cvonline.hu

Szaktanácsadó - üzletkötő (Románia)

  • A hirdetés 989 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:  Bonafarm-Bábolna Takarmányipari Kft.

Közvetlen felettes:  export értékesítési vezető

Terület:  kereskedelem-értékesítés

Munkavégzés helye:  változó

Munkakör célja

A romániai partnerhálózat szakmai ellátásának biztosítása, új partnerek felkutatása.

Felelősségi körök

  • szervezi és elvégzi a Bonafarm-Bábolna Kft. takarmány értékesítési  tevékenységét a kijelölt területen,
  • együttműködik a a társaság vevőpartnereivel illetve romániai viszonteladónkkal, kiemelten Szatmárnémeti – Kolozsvár – Déva – Temesvár - Sepsiszentgyörgy területeken,
  • bővíti az előzőekben jelzett területen a társaság vevőpartneri körét, illetve a meglevő partneri kör vásárlási mennyiségeit megfelelő fedezeti és fizetési kondíciókkal,
  • összeállítja a területéhez tartozó éves értékesítési tervet,
  • összegyűjti és elemzi a piaci információkat az új termékekről, alapanyagokról, állatállomány változásról, a konkurencia termékeiről, árairól,
  • javaslatot tesz közvetlen területén a partnerekkel kapcsolatos kérdésekben /árengedmény, kiszolgálás, fizetési feltételek, marketing és promóciós programok, termék fejlesztés/
  • a szerződéseket megírja, nyilvántartja és aktualizálja azokat magyar és román nyelven.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • állatorvosi vagy állattenyésztési és/vagy takarmányozási/agrármérnöki végzettség,
  • állattartó telepen és (agrár) értékesítési/kereskedelmi területen megszerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • előny a releváns szakmai kapcsolatrendszer Románia területén
  • folyékony román és magyar nyelvismeret, angol nyelvtudás előny ,
  • utazási hajlandóság, magas fokú mobilitás (külföldi kiküldetések),
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások