www.cvonline.hu

Szaktanácsadó / Pályázatíró

  • A hirdetés 696 napja lejárt

Az Agrárközösség mezőgazdasági területre

budapesti vagy kecskeméti irodájába

Szaktanácsadót  / Pályázatírót

keres.

Elvárások:

  • Mezőgazdasággal kapcsolatos szakképesítés (szaktanácsadói előny)
  • Közvetlen támogatásokban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • 2016-2020-as AKG program ismerete

Előny:

  • Gazdálkodási napló vezetésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Jártasság beruházási támogatásokban
  • Új Vidékfejlesztési Program ismerete

Amit biztosítunk:

  • exkluzív munkakörnyezet
  • dinamikus fejlődés – előrelépési lehetőség
  • versenyképes fizetés + bónuszok
  • szakmai fejlődés

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Bővebb információ: Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Autóalkatrészekkel foglalkozó partnercégünk Szi...
Budapest

Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

Jelentkezzen önéletrajzával nemzetközi háttérre...
Budapest

Kárügyintéző

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...