www.cvonline.hu

Szaktanácsadó - Győr (Ref.szám: OE-1167)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.04.06.
Hirdetés azonosító: 920732

Elvárások:

  • Kereskedelmi szakképesítés (műszaki cikk eladói végzettség)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelten ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Sikerorientáltság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Feladatok:

  • Aktív értékesítés
  • A vásárlók barátságos üdvözlése, igényfelmérés, szakszerű tájékoztatás
  • A vásárló számára megfelelő termék kiválasztásában való segítségnyújtás
  • Kiszolgálás /számlaírás, csomagolás/
  • Kiegészítők és kapcsolt termékek és/vagy szolgáltatások ajánlása és értékesítése
  • Törzsvásárlói kör kialakítása, vevőelégedettség növelése
  • A vásárlói igények folyamatos felmérése, az igények, észrevételek továbbítása az osztályvezető felé
  • Az osztály rendben tartása a vállalati koncepció szerint (az osztály és a termékek tisztán tartása, árufeltöltés, ártáblák írása)
  • ·         Leltározásban való aktív részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidő munkaviszony
  • Modern, multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Media Markt számára keres munkatársat szaktanácsadói munkakörre.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1167-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Ollári Evelinnél a 20/331-18-01-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő