www.cvonline.hu

Szaktanácsadó és területi üzletkötő

  • A hirdetés 935 napja lejárt

Mezőgazdasági inputanyag termékek értékesítésével foglalkozó cég a kereskedelmi csapatának további bővítéséhez keres a növényvédelem és az üzletkötés területén tapasztalt, megfelelő gyakorlattal rendelkező

 munkatársat Tolna / Baranya megye területére.

Munkaköri leírás
Felelős a vállalat szakmai és értékesítési tevékenységért az adott megyékben a szántóföldi kultúrák tekintetében:

  • növényvédelmi szaktanácsadás és értékesítés,
  • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása,
  • meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • új üzletfelek felkutatása,
  • piaci folyamatok követése.

Elvárások:

  • növényvédelmi szakmérnöki végzettség (növényorvos, növénytermesztő mérnök, növényvédelmi szakirányú agrármérnök),
  • értékesítési tapasztalat és/vagy tapasztalat növényvédelmi és tápanyag-gazdálkodási területeken,
  • a helyi piac alapos ismerete, kiterjedt kapcsolatrendszer,
  • önálló munkavégzés, szervezési, kommunikációs és tárgyalási készség.

További követelmények:

  • jogosítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, 20 éve sikeresen működő 8 mrd Ft feletti árbevételt elérő cégcsoportban
  • szakmai és pozícióbeli fejlődési lehetőség,
  • eredményorientált, versenyképes jövedelem,
  • önálló munkavégzés,
  • fiatal, dinamikus és lelkes csapat.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Tolna
Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő