www.cvonline.hu

Szakreferens

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Kísérjen minket Európa 1. számú építőipari cégének útján. Legyen tagja csapatunknak!

Csapatunk erősítéséhez kecskeméti telephelyére

SZAKREFERENS

(Referenciaszám: HU-2016-018951)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • gépészeti és MSR rendszerek felügyelete, karbantartások és hibajavítások megszervezése, ellenőrzése, dokumentálása,
  • alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, koordináció,
  • Havária kezelés, hiba feltárás, gyökér-ok elemzés,
  • műszakvezetők, karbantartók részére szakmai támogatás nyújtása,
  • objektumvezetővel egyeztetett témában kapcsolattartás a megbízóval, részvétel megbeszéléseken, bejárásokon, dokumentum ellenőrzés,
  • garanciális ügyintézés.

Elvárások:

  • épületgépész mérnök vagy technikus végzettség,
  • ezen a területen szerzett három év mérnöki, öt év technikusi tapasztalat,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • jó együttműködő készség,
  • önállóság, precizitás, folyamatszemlélet,
  • jó szervező készség, terhelhetőség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • termelési területen szerzett tapasztalat,
  • németnyelv-tudás,
  • SAP ismeret,
  • CAFM ismeret,
  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete,
  • PLC programozási és vezérléstechnikai ismeretek.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kapcsolat:

STRABAG Property and Facility Services Zrt.
Bartusné Ördög Mária
Máriássy utca 7.
1095 Budapest
Tel.: +36 30 557-3559
Link megjelenítése

Helyek Kecskemét
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő