www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Budapest, Komárom - Esztergom, Győr – Moson – Sopron, Veszprém és Fejér megye

Kereskedelmi Vezérigazgatóság

Feladatok:

  • TEVA termékek ismertetése a közvetlen felettes által meghatározott földrajzi területen az ott dolgozó egészségügyi szakemberek felé

  • Felelős az adott időszakban a marketing és sales területek által meghatározott aktivitások és feladatok pontos végrehajtásáért

  • Adminisztrációs feladatok maximális betartása

  • A TEVA belső szabályzatainak, illetve a hatósági előírásoknak teljes körű betartása a napi munka során

  • Változó üzleti helyzethez tartozó ad - hoc feladatok ellátása a felettes utasításai alapján

  • Az adott üzleti év speciális elvárásainak teljesítése az éves teljesítmény-menedzsment dokumentum alapján

Elvárásaink:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, eü. főiskola)

  • Szakorvoslátogatóként szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat

  • Jó üzleti érzék

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Határozott, proaktív, céltudatos személyiség

  • Kreatív, önálló munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

  • Neurológia területén szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;

  • Versenyképes jövedelem, széles körű béren kívüli juttatási rendszer;

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;

    Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég csapatának tagja lenni, küldd el  fényképes  szakmai  önéletrajzodat a következő címre:

    Link megjelenítése

    TEVA Gyógyszergyár Zrt.