www.cvonline.hu

szakorvoslátogató innovatív gyógyszercéghez

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2015.12.16.
Hirdetés azonosító: 992327

Pozíció leírása / Job description

Legalább 5 éves tapasztalatod van szakorvos látogatásban?
Vényköteles termékkel látogattál?
Szeretnéd a karrieredet folytatni kiváló termékekkel egy innovatív és etikus cégnél folytatni?

Jelentkezz most és folytasd a karrieredet a piac egyik elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatánál!

Feladatok:

- Orvosok, szakorvosok látogatása Budapesten (Főleg budai oldal), Szentendrén és Komárom-Esztergom megyében
- Partner adatbázis naprakész nyilvántartása
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

- orvoslátogatás területén szerzett minimum 5 éves tapasztalat
- egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma preferált)
- önálló munkavégzés
- alapfokú angol nyelvtudás
- meglévő diabetológiai-belgyógyász kapcsolatrendszer előny - de nem feltétel

Amit kínálunk:

- kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- folyamatos képzések
- fejlődési lehetőség
- egy elit csapat tagja lehetsz

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a