www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató - Innovatív gyógyszercég

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 1058542

Pozíció leírása / Job description

Legalább 3 éve látogatsz szakorvosokat Dél-Magyarország területén?
Szeretnéd kiváló, innovatív termékekkel, biztos cégnél folytatni a pályádat?
Szeretnél tanulni, és a további előrelépési lehetőségek is vonzanak?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és folytasd a karrieredet a piac egyik elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatánál Somogy, Tolna és Baranya megyében lévő területen!

Feladatok:

- Orvosok, szakorvosok látogatása (diabetológusok, belgyógyászok) Somogy, Tolna és Baranya megyében
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások:

- Egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma előny)
- Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Aktív vagy régi munkatapasztalat - kapcsolatrendszer diabetológiai vonalon előny, de nem feltétel
- Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- Stabil, jó nevű, etikus vállalat tagja lehetsz
- Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- Folyamatos képzések
- További karrierlehetőség
- Egy elit csapat tagja lehetsz

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a