www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató - Diabetológia - Tolna és Baranya megye

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1075315

Pozíció leírása / Job description

Innovatív, top pharma cég közé tartozó, piacvezető gyógyszeripari partnerünk számára tapasztalt szakorvoslátogatót keresünk diabetológiai üzletágába Tolna és Baranya megyei munkavégzéssel!

Jelentkezz minél hamarabb, és csatlakozz ügyfelünk bővülő csapatába, ahol minden támogatást megkapsz karriered további építéséhez!

Feladatok:

- kapcsolattartás a területen lévő szakorvosokkal, diabetológusok és gasztroenterológusokkal
- innovatív termékek promóciója
- szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- jelentések készítése a vezetőség részére
- piacfigyelés

Elvárások:

- egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész preferált, de nem feltétel)
- minimum 1-2 éves tapasztalat orvoslátogatásban
- Baranya vagy Tolna megyén belüli lakhely
- sikerorientált személyiség
- jó kommunikációs készség
- rugalmasság és dinamizmus

Amit kínálunk:

- stabil-sikeres piaci szereplő cégnél dolgozhatsz
- fejlődési lehetőségek
- érdekes termékportfólió
- támogató cégkultúra
- multinacionális háttér
- versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a