www.cvonline.hu

Szakorvoslátogató - Diabetológia - Tolna és Baranya megye

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.18.
Hirdetés azonosító: 1041333

Innovatív, jó nevű, a piacon stabil helyzettel rendelkező gyógyszeripari partnerünk miatt tapasztalt szakorvoslátogatót keres diabetológiai üzletágába Tolna és Baranya megyei munkavégzéssel!

- minimum 1-2 éves szakorvoslátogatói tapasztalattal rendelkezel?
- sikeres vagy a szakmádban?
- mindig is érdekelt a diabetológia, vagy van is velük kapcsolatrendszered?

Ha igen, te vagy számunkra az ideális jelölt!

Jelentkezz minél hamarabb, és csatlakozz ügyfelünk bővülő csapatába, ahol minden támogatást megkapsz karriered további építéséhez!

Feladatok:

- kapcsolattartás a területen lévő szakorvosokkal, diabetológusok és gasztroenterológusokkal
- innovatív termékek promóciója
- szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- jelentések készítése a vezetőség részére
- piacfigyelés

Elvárások:

- egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész preferált, de nem feltétel)
- minimum 1-2 éves tapasztalat orvoslátogatásban
- sikerorientált személyiség
- jó kommunikációs készség
- rugalmasság és dinamizmus

Amit kínálunk:

- stabil-sikeres piaci szereplő cégnél dolgozhatsz
- fejlődési lehetőségek
- érdekes termékportfólió
- támogató cégkultúra
- multinacionális háttér
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a